Pan Papuga

Przyjmuje swoich gości w klimacie ciepłej dżungli.

Od kwietnia, w samym centrum Gdańska, restauracja "Pan Papuga" przyjmuje swoich gości w klimacie ciepłej dżungli.

Tutaj, przy ulicy Długiej 81/83, wśród dekoracji i obfitości roślin można poczuć się jak na wakacjach, a odpowiednia muzyka i przyjemna obsługa zrobią swoje.

Najważniejszym elementem klimatu "Pana Papugi" jest komfortowa europejska kuchnia: znajome dania w nowych aranżacjach i dania autorskie, tropikalne drinki, tradycyjne piwo czeskie i regularnie odnawiana oferta wyrafinowanych deserów z własnej cukierni.

Codziennie od 7 do 13 na gości czeka pyszne śniadanie, które jest niemal hitem restauracji. Śniadania do wyboru są w formie bufetu bądź śniadaniowej oferty z karty.

Skosztować dania i napoje z bogatej oferty "Pana Papugi" można codziennie, od 7 rano do północy. Oprócz tego, dla wygody gości w piątki i soboty drzwi restauracji są otwarte do 1 w nocy.

W lokalu zostały stworzone idealne warunki do tego, aby relaksowo spędzić wieczór przy stoliku w sali lub na tarasie. Wkrótce również planuje się otwarcie klimatycznego ogródku, dzięki któremu restauracja uzyska zupełnie unikatowy charakter.

Śniadania

Restauracja Pan Papuga została stworzona z myślą o was. Głównym naszym celem jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających kubków smakowych, dlatego Pan Papuga od samego rana bo od godziny 7 serwuje dla was śniadania. Dwie opcje do wyboru. Bufet ( nałóż ile chcesz ) w cenie 60 zł osoba dorosła, 20zł dziecko do godziny 11. Dania a’la carte już od 20zł serwowane aż do godziny 13. Obiecujemy, że od nas nie wyjdziecie głodni

Przekąski i obiady

Karta obiadowa została stworzona tak by każdy z gości miał szeroki wybór dań. Zaczynając od przystawek po makarony, a kończąc na daniach głównych. W karcie znajdziecie dania kuchni polskiej w nowych ulepszonych wersjach.

Pizza

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Sprawdź menu

zobacz aktualną propozycję dań w Pan Papuga

Kawa i desery

Justyna Kozakowska – cukierniczka dzięki której zawsze mamy przyjemność codziennie serwować dla was przepyszne desery, które możecie podziwiać w naszej gablotce Do tego kawa z Palarni składu kawy. Jest to mieszanka dla osób lubiących bogactwo aromatu. Ziarna Afrykańskiej Arabiki nadają tej mieszance ciekawy kwiatowo-cytrusowy aromat współgrający z aromatem prażonych migdałów i czekolady, pochodzących z ziaren Arabiki z Ameryki Południowej.

Sprawdź co u nas

Odwiedź nasze media społecznościowe i bądź na bieżąco. Sprawdzaj, lajkuj i komentuj.

Zapraszamy do kontaktu w dogodnej dla Państwa formie

Do zobaczenia w centrum Gdańska