Pan Papuga

Przyjmuje swoich gości w klimacie ciepłej dżungli.

Od kwietnia, w samym centrum Gdańska, restauracja "Pan Papuga" przyjmuje swoich gości w klimacie ciepłej dżungli.

Tutaj, przy ulicy Długiej 81/83, wśród dekoracji i obfitości roślin można poczuć się jak na wakacjach, a odpowiednia muzyka i przyjemna obsługa zrobią swoje.

Najważniejszym elementem klimatu "Pana Papugi" jest komfortowa europejska kuchnia: znajome dania w nowych aranżacjach i dania autorskie, tropikalne drinki, tradycyjne piwo czeskie i regularnie odnawiana oferta wyrafinowanych deserów z własnej cukierni.

Codziennie od 7 do 13 na gości czeka pyszne śniadanie, które jest niemal hitem restauracji. Śniadania do wyboru są w formie bufetu bądź śniadaniowej oferty z karty.

Skosztować dania i napoje z bogatej oferty "Pana Papugi" można codziennie, od 7 rano do północy. Oprócz tego, dla wygody gości w piątki i soboty drzwi restauracji są otwarte do 1 w nocy.

W lokalu zostały stworzone idealne warunki do tego, aby relaksowo spędzić wieczór przy stoliku w sali lub na tarasie. Wkrótce również planuje się otwarcie klimatycznego ogródku, dzięki któremu restauracja uzyska zupełnie unikatowy charakter.

Śniadania

Lorem ipsum dolor

Restauracja Pan Papuga została stworzona z myślą o was. Głównym naszym celem jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających kubków smakowych, dlatego Pan Papuga od samego rana bo od godziny 7 serwuje dla was śniadania. Dwie opcje do wyboru. Bufet ( nałóż ile chcesz ) w cenie 45zł osoba dorosła, 20zł dziecko do godziny 11. Dania a’la carte już od 20zł serwowane aż do godziny 13. Obiecujemy, że od nas nie wyjdziecie głodni

Przekąski i obiady

Lorem ipsum dolor

Karta obiadowa została stworzona tak by każdy z gości miał szeroki wybór dań. Zaczynając od przystawek po makarony, a kończąc na daniach głównych. W karcie znajdziecie dania kuchni polskiej w nowych ulepszonych wersjach.

Kawa i desery

Lorem ipsum dolor

Justyna Kozakowska – cukierniczka dzięki której zawsze mamy przyjemność codziennie serwować dla was przepyszne desery, które możecie podziwiać w naszej gablotce Do tego kawa z Palarni składu kawy. Jest to mieszanka dla osób lubiących bogactwo aromatu. Ziarna Afrykańskiej Arabiki nadają tej mieszance ciekawy kwiatowo-cytrusowy aromat współgrający z aromatem prażonych migdałów i czekolady, pochodzących z ziaren Arabiki z Ameryki Południowej.

Sprawdź co u nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi vitae risus eget lorem feugiat laoreet mollis quis leo. Duis pellentesque vitae quam ut semper. Vivamus massa turpis, imperdiet a fermentum sed, gravida sed lacus.

Zapraszamy do kontaktu w dogodnej dla Państwa formie

Do zobaczenia w centrum Gdańska